☎ +98 21 88398126,57 - ✉ info@romaco.ir

پاپ آپ نمایشگاهی
پاپ آپ نمایشگاهی راز موفقیت شما: فرمول موفقیت شما در جذب مخاطب در شکل ظاهری یا همان نمای ظاهری غرفه نمایشگاه است. در صورتی که شما بتوانید فضای غرفه خود را به صورتی جذاب تر نسبت به دیگر رقبای خود طراحی کنید، موفق به جذب مخاطب بیشتری برای ارائه کار خود می شوید.هر چقدر نمای غرفه شما زیبا و جذاب باشد در نتیجه در جذب مخاطب نیز موفق خواهید بود. می توان گفت پاپ آپ نمایشگاهی از اصلی ترین و شناخته شده ترین استند نمایشگاهی می باشد که از محبوبیت بالایی برخوردار است. از جمله دلایل این محبوبیت می توان به مقرون به صرفه بودن استفاده از پاپ آپ نمایشگاهی اشاره  کرد، زیرا نسبت به هزینه ای که شما برای خرید آن می کنید می توانید به آسانی آنرا جا به جا کرده و در مکانهای بسیاری از آن استفاده کنید، همچنین به دلیل قابل تعویض بودن طرح چاپ شده روی آن استفاده از آن در مناسبتهای مختلف میسر می باشد. فرقی نمی کند غرفه نمایشگاهی شما کوچک باشد یا بزرگ، باید بتوانید به بهترین شکل از فضای خود جهت تبلیغات استفاده نمایید.
پاپ آپ را می توان صفحه ای گسترده برای نشان دادن طرح چاپ شده در مکانهای عمومی معرفی کرد. این پایه مشبک سبک و قابل حمل پس از نصب طرح چاپ شده می تواند به شما برای تقسیم فضای غرفه نمایشگاهی تان کمک کند، به این صورت که مانند یک دیوار کاذب سبک و قابل حمل عمل کرده و شما می توانید بنا به سلیقه خود و یا طراحان گروه چاپ گندم از این پاپ آپ استفاده کنید و فضای مورد نظر خود را جهت جذب مشتری بیشتر جذاب تر کنید.
به طور استاندارد شما تنها 3 الی 7 ثانیه وقت دارید تا بتوانید مخاطبین خود را جذب نمایید. بهتر است برای استفاده بهینه در غرفه های نمایشگاه از پاپ آپ نمایشگاهی استفاده نمائید.


پاپ آپ استند نمایشگاهی
پاپ آپ استند نمایشگاهی را می توان یک استند نمایشگاهی نسبتا بزرگ تر در نظر گرفت. پاپ آپ نمایشگاهی می تواند به راحتی پوستر های تبلیغاتی را در ابعاد بزرگ و متنوع در دید عموم قرار دهد. می توان پرتابل بودن و همچنین حجم کم در جابجایی و نصب و وزن نسبتا پایین را از مزییت های پاپ آپ نمایشگاهی دانست. می توان پاپ آپ را در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار داد که عبارتند از:
پاپ آپ نمایشگاهی ورزشی
پاپ آپ کنفرانس علمی، خبری، سیاسی و ...
پاپ آپ مترو
پاپ آپ فرودگاه
پاپ آپ مراکز تجاری
پاپ آپ همایش های گوناگون
همانطور که مشاهده نمودید از پاپ آپ می توان در مکانهای مختلف استفاده نمود. از مزیت های نامبرده می توان به حمل و نقل آسان آن اشاره نمود، چرخدار بودن کیف نمایشگاه موجب می شود به راحتی پاپ آپ خود راحرکت دهید. آهن ربای بکار رفته در پاپ آپ موجب می شود به راحتی پوستر خود را به استند نمایشگاهی خود متصل کنید و همچنین بلعکس.
شما می توانید با استفاده از ابزارهای نورپردازی نظیر پروژکتور، زیبایی و جذابیت پاپ آپ خود را چند برابر کنید.

انواع پاپ آپ نمایشگاهی
پاپ آپ نمایشگاهی در انواع منحنی (کرو) ، پاپ آپ نمایشگاهی صاف (فلت)، پاپ آپ نمایشگاهی استوانه ای بوده که از نوع استوانه ای ان می توان به عنوان ستون متحرک استفاده کرد. همچنین پاپ آپ هایی با قابلیت ساخت ویترین و نورپردازی نیز موجود می باشند که در صورت استفاده شما از این نوع، می توانید به راحتی محصولات و یا بروشورهای تبلیغاتی خود را درون این ویترین ها قرارداده و با نورپردازی زیبا، جلوه بصری بیشتری برای مشتریان خود ایجاد کنید.

پاپ آپ را می توان یکی از ابزار مفید و کم هزینه تبلیغاتی برای افرادی که غرفه سازی نمی کنند یا فضای کافی برای غرفه سازی ندارند دانست. شما با طراحی یک بار استند می توانید به صورت مداوم طرح های روی آن را با هزینه ای کم تعویض نمایید که این از بهترین مزییت های پاپ آپ می باشد.


پاپ آپ Pop up پاپ آپ بزرگترین سازه قابل حمل نمایشگاهی محسوب می شود که به خاطر داشتن یک صفحه بزرگ گرافیکی و پوشش حداکثر پس زمینه منظره تبلیغاتی موثری ایجاد می کند و باعث می شود شما بیشتر از رقبای خود مورد توجه مخاطبین قرار بگیرید
این سازه دارای اسکلت الومینیمی بوده و باکمک خط کش استیل و به صورت مگنتی یا ساعتی و یا ریلی به یکدیگر متصل می شود
سایز این سازه بر حسب تعداد خانه های شبکه ای کنار هم که ماژول نام دارد قابل تغییر است.همچنین برای نور پردازی زیبا میتوان روی این سازه پروژکتور نصب کرد

ویژگی ها :
دارای سایز های مختلف با توجه به فضای مورد استفاده
قابلیت تعویض چاپ و استفاده برای اهداف گوناگون
حداکثر پوشش با استفاده از حداقل تجهیزات و وسایل
قابلیت نصب پروژکتور
نصب :
پاپ آپ دارای اسکلت آلومینیومی بوده و به صورت خط کش های آهنی کشویی به حالت ایستاده در می آید. همنین با قرار دادن فنر درون آن می توان باعث سهولت نسب آن شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به کانون چاپ و تبلیغات روما بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

کانون چاپ و تبلیغات روما

کانون چاپ و تبلیغات روما، طراحی سایت، طراحی گرافیک با کیفیت قابل رقابت بین المللی

طراحی سایت, چاپ و تبلیغات, طراحی فروشگاه اینترنتی,طراحی گرافیک, کانون چاپ و تبلیغات روما, روما
کانون چاپ و تبلیغات رومامشاهده شده توسطCustomers onDec 6.کانون چاپ و تبلیغات روماشرکت طراحی سایت و طراحی گرافیک رومارتبه:5