☎ +98 21 88398126,57 - ✉ info@romaco.ir


فروش تخته شاسی ارزان در تهران و شهرستان ها توسط شرکت تبلیغاتی روما صورت می پذیرد . در تولید تخته شاسی های این گروه  از آخرین تکنولوژی موجود ، استفاده شده است و چسب های با کیفیت از برندهای معتبر نیز به کار گرفته شده است . 


. قبول سفارشات در تهران و سایر شهرستانهای ایران امکان پذیر می باشد  . در تهیه تخته شاسی های موجود از ام دی اف (MDF) مرغوب به همراه برندهای چسب معتبر استفاده گردیده است . ضخامت های موجود تخته شاسی ارائه شده در این مرکز چاپ ، 8 میلیمتر ، 16 و 30 میلیمتر می باشند که بنا بر درخواست و یا کاربرد ، قابل سفارش هستند . عمده تولید تخته شاسی به صورت ضخامت هشت میلیمتر می باشد که بیشترین کاربرد را دارد . از ضخامت های بالاتر تخته شاسی نیز در امور هنری و نمایشگاهی ، استفاده بیشتری می شود .

 از آنجا که چاپ آثار هنری وعکسهایی از خاطرات روزمره به امری متداول تبدیل شده است ، کیفیت و ماندگاری کار نهایی مورد توجه خریداران می باشد . از اینرو علاوه بر کیفیت بالای چاپ ، تهیه تخته شاسی هایی با استانداردهای لازم و کیفیت بالا نیز در دستور کار است. در تهیه تخته شاسی های ام دی اف از دستگاه های مکانیزه پیشرفته جهت صیقلی نمودن سطح MDF استفاده میگردد .در کنار این مورد استفاده از چسب های دوطرفه معتبری چون پارادایز ( Paradise )  و letto در  کیفیت نهایی تخته شاسی اثر زیادی دارد و یکی از عواملی است که در عدم ایجاد حباب بعد از چسباندن نقش بسزایی را دارد . حاشیه و لبه های بیرونی تخته شاسی به صورت رنگ شده و یا استفاده از نوار پی وی سی قابل تهیه می باشدو در صورت درخواست مشتری از نوارهای رنگی نیز در تزئین لبه ها می توان استفاده کرد .
فوم برد چیست
فوم برد نوعی تخته شاسی است که هسته ای از جنس پلی استایرن فشرده دارد. فوم برد بسیار سبک، مقاوم، صاف و قابل برش می باشد و قابلیت چاپ بر روی آن وجود دارد. فوم برد قابل برش می باشد و دارای استحکام مناسبی است. بر روی فوم برد می توان کار چاپی را در معرض نمایش گذاشت. پوستر نصب عکس و چاپ پلات لمینت کردن از جمله موارد استفاده از کارهای چاپی بر روی فوم برد است. با فوم برد می توان به بهترین وجه ممکن کار چاپی را در معرض دید مخاطبان قرار داد. جلوه و زیبایی منحصر به فرد تصویر روی فوم برد باعث ایجاد اثری ماندگار شده و جلب توجه بیشتر مخاطبان را در پی دارد.

ویژگی های مطلوب فوم برد باعث استفاده فراوان فوم برد شده است.

انواع فوم برد
فوم برد چسبدار
فوم برد بدون چسب
فوم برد چسبدار
در فوم برد چسبدار تصاویر بر روی فوم برد چسبانده می شود و نیازی به استفاده از چسب برای این نوع فوم برد وجود ندارد.

فوم برد بدون چسب
در فوم برد بدون چسب تصاویر بر روی سطح فوم برد چسبانده نمی شود و بایستی از تصویر بر روی متریال فوم برد چسبانده شود. از چاپ دیجیتال می توان برای چاپ فوم برد استفاده کرد.

فوم برد
چاپ روی فوم برد و مزایای آن
امکان چاپ عکس های شخصی بر روی فوم برد وجود دارد.
استفاده از فوم برد جهت معرفی محصولات و کالاها.
ثابت بودن تصاویر بر روی فوم برد.
کم حجم و قابل حمل بودن فوم برد.
بدون شک انواع فوم برد بسته به نیاز کاربری متفاوت استفاده میشود. بنابرای با بررسی نیاز کاری وشرایط محیطی میتوان اقدام به انتخاب فومبرد کرد. فوم برد کار چاپی را به بهترین نحو به نمایش میگزارد.کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به کانون چاپ و تبلیغات روما بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

کانون چاپ و تبلیغات روما

کانون چاپ و تبلیغات روما، طراحی سایت، طراحی گرافیک با کیفیت قابل رقابت بین المللی

طراحی سایت, چاپ و تبلیغات, طراحی فروشگاه اینترنتی,طراحی گرافیک, کانون چاپ و تبلیغات روما, روما
کانون چاپ و تبلیغات رومامشاهده شده توسطCustomers onDec 6.کانون چاپ و تبلیغات روماشرکت طراحی سایت و طراحی گرافیک رومارتبه:5