☎ +98 21 88398126,57 - ✉ info@romaco.ir

بج ، نشان سینه ، گل سینه و یا پلاک سینه چیست ؟

یک قطعه برنجی که معرف لوگو و یا برند یک شرکت برای درج بر روی لباس می باشد

طراحی و ساخت انواع محصولات تبلیغاتی
طراحی ، ساخت تندیس ، بج سینه و… جدا از سلیقه و ذوق هنری ، تجربه و تخصص لازمه ی استفاده بهینه از مواد اولیه کاربردی می باشد.

با توجه به اهمیت زمانبندی مناسب برای تحویل به موقع سفارش ، لازم و ضروری است تا با ارائه بهترین و زیباترین طرح در موعد مقرر ، محصولی شکیل و با کیفیت تقدیم مشتریان گردد.نظر به اینکه اکثر شرکت ها و کانون های تبلیغاتی فاقد چنین تخصصی میباشند و ارتباط تناسب بین رنگ و مواد مصرفی را رعایت نمیکنند با قبول سفارش ، مشتریان و تولید کننده را به چالش کشیده و باعث اتلاف وقت و هزینه بالا برای مصرف کننده میگردند.
لذا با توجه به این نیاز تبلیغات خود در فضای مجازی را برای سرعت بخشیدن به سفارش و تحویل محصولاتمان با قیمت مناسب و زودترین زمان ممکن آغاز نمودیم .این مهم با حمایت های شما از تولید داخلی و حذف واسطه گری ممکن میشود.

تولید کننده بدون واسته انواع بج سینه درجه 1 و بج سینه اسید کاری، بج سینه آلومینیومی، بج سینه آماده، آرم سينه، گل سینه و انواع مدال سفارشی

بج سینه نشان دهنده لوگو و شرکت شما می باشد که با این قطعه کوچک اعتبار و برند شرکت شما نسبت به شخص ، عموم ، سازمان ها و شرکت ها جایگاه ویژه ای پیدا می کند

بج سینه با نام های متعددی شناخته میشود مانند ( بج ، نشان سینه ، گل سینه ، آرم سینه ، مدال سینه ، سنجاق سینه ، سنجاق کت) شناخته شده است. ولی نام واقعی ان که در این حرفه فعالیت میکنند به نام بج سینه می باشد . که معمولا آن در اندازه های کوچک از آلیاژ برنج ، برنز و سایر ترکیبات فلز توسط تندیس پلاک ارائه می شود.


ویژگی های بج سینه روما :

طراح های منحصر بفرد
نگهدارنده سوزنی و مگنت
آبکاری طلا و یا کرم
ساخت تعداد محدود
برش های خاص
ثبات رنگ


مزایای استفاده از بج  :

الف : یک وسیله کارآمد جهت انجام تشریفات اداری (سمینار، نمایشگاه، جلسات رسمی و مراجعات حضوری)

ب : متمایز نمودن کارکنان یک سازمان از غیر

ج : هدیه تبلیغاتی ممکن که علاوه بر زیبایی خاص گزینه مناسبت و متفاوت برای معرفی برند و سازمان شما خواهد بود


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت ، شامل خلاقیت ها و آفرینش های فکری و هنری، متون، نمونه آثار، قالب سایت ، فرم ها و نرم افزار های آنلاین بکار رفته متعلق به کانون چاپ و تبلیغات روما بوده و هرگونه کپی برداری از موارد نام برده ، پیگرد قانونی دارد.

کانون چاپ و تبلیغات روما

کانون چاپ و تبلیغات روما، طراحی سایت، طراحی گرافیک با کیفیت قابل رقابت بین المللی

طراحی سایت, چاپ و تبلیغات, طراحی فروشگاه اینترنتی,طراحی گرافیک, کانون چاپ و تبلیغات روما, روما
کانون چاپ و تبلیغات رومامشاهده شده توسطCustomers onDec 6.کانون چاپ و تبلیغات روماشرکت طراحی سایت و طراحی گرافیک رومارتبه:5